URNIK / SCHEDULE

TOREK TUESDAY 3.10.
10:00 TAM, KJER JE LJUBEZEN DOMA (17′) – MP
10:00 POVEDKA O JEZERU / TALE OF A LAKE dokumentarni / documentary (5+) 94’– MP
17:00 TIHA STRAST / A QUIET PASSION drama / biography 125′ – MP
17:00 V IMENU RESNICE / IN THE NAME OF TRUTH dokumentarni / documentary 60′ – GT
19:00 SLOVESNA OTVORITEV / OPENING CEREMONY – Tartinijev trg / Tartini square
20:00 ZADNJI LEDENI LOVCI / THE LAST ICE HUNTERS dokumentarni / documentary 72’ – Tartinijev trg

SREDA WEDNESDAY 4.10.
10:00 JEŽEK IN VRAN NA SIROVI DIRKI otroški film (5+) 78’ – MP
10:00 MEDVED BAMSI IN ČAROVNIČINA HČI sinhronizacija (4+) 65’ – GT
15:00 GIMME DANGER glasbeni dokumentarec / music 108′ – MP
17:00 JAZ, DANIEL BLAKE / I, DANIEL BLAKE drama 100′ – MP
17:00 HIŠA KRALJEVEGA NAMESTNIKA / VICEROY’S HOUSE zgodovinska drama / biography history 106′ – GT
19:00 OSVBODITEV SKOPJA / THE LIBERATION OF SKOPJE drama 110′ – MP
19:00 SLOVENIJA, AVSTRALIJA IN JUTRI VES SVET komična drama 116′ – GT
21:00 ANA, LJUBEZEN MOJA / ANA, MON AMOUR drama 125′ – GT
21:00 POGOVOR Z… / TALKING WITH… MARKO NABERŠNIK – Caffe Teater

ČETRTEK THURSDAY 5.10.
10:00 APRIL IN NENAVADNI SVET mladinski, 10+, 105’ – MP
10:00 STROKOVNO SREČANJE AKMS – Caffe Teater
15:00 THE BEATLES: OSEM DNI NA TEDEN dokumentarec / music documentary 106′ – MP
17:00 DJANGO / DJANGO glasbena drama / music biography 117′ – MP
17:00 SLAVA / GLORY drama 101′ – GT
19:00 PLESALKA / THE DANCER glasbena drama / music biography 108′ – MP
19:00 DRUŽINICA / THE BASIC OF KILLING drama 95′ – GT
20:45 POGOVOR Z… / TALKING WITH… JAN CVITKOVIČ – Caffe Teater
21:00 150 MILIGRAMOV / 150 MILLIGRAMS drama 128′ – GT

PETEK FRIDAY 6.10.
10:00 SOVA IN MIŠKA družinski / family (5+) 80’ – MP
15:00 JANIS JOPLIN / JANIS JOPLIN glasbeni dokumentarec / music documentary 103′ – MP
17:00 STEFAN ZWEIG: SLOVO OD EVROPE / S. ZWEIG: FAREWELL TO EUROPE drama 106′ – MP
17:00 PASLIKA / AFTERIMAGE zgodovinska bio drama / biography history 98′ – GT
19:00 FENOMENALNO / REDOUBTABLE komedija drama / biography comedy 107′ – MP
19:00 PLAYING MEN / PLAYING MEN dokumentarni / documentary 60′ – GT
20:00 POGOVOR Z… / TALKING WITH… MATJAŽ IVANIŠIN – Caffe Teater
21:00 NEPRIČAKOVANO / ALL OF A SUDDEN drama 112′ – GT

SOBOTA SATURDAY 7.10.
10:00 MARTIN KRPAN (24’) + POVEDKA O JEZERU (94’) – MP
15:00 BULDOŽER: PLJUNI ISTINI U OČI dokumentarec / music documentary 52′ – MP
17:00 LADY MACBETH / LADY MACBETH drama 89′ – MP
17:00 UNA / UNA drama 94′ – GT
17:30 POGOVOR Z… / TALKING WITH… GORAN BOGDAN – Caffe Teater
19:00 LEDENA BABICA / ICE MOTHER romantična komedija / romantic comedy 106′ – MP
19:00 PODELITEV NAGRAD / AWARD CEREMONY – GT
20:00 APRILINE HČERKE / APRIL’S DAUGHTER drama 103′ – GT

 

GT – Gledališče Tartini / Tartini Theater
MP – Mediadom Pyrhani

Vstop je brezplačen / Free Entrance
Pridržujemo si pravico do spremembe programa / We hold the right to change the programme.